porno

İletişim ve Reklam

Çocuk Gelişimi Sitesi siz değerli ziyaretçilerimize güncel kaynağı bilimsel makale ve verilere dayanan eğitim içerikli olarak hizmet verebilmek için Haziran 2006 da yayın hayatına başlamıştır.. Başta Anneler ve Bebeklerine güncel ve sağlıklı bilgi vermeyi amaç edinen Çocuk Gelişimi Sitemiz Anasınıfları,Gündüz Kreş ve Bakımevleri, İlköğretim okulları anasınıfları ile Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinin Çocuk Gelişimi Bölümü öğrenci ve öğretmenlerine, danışmanlık hizmeti sunmak için açılmış ücretsiz eğitim içerikli bir sitedir.

Sahibi ve Yayın Yönetmeni :

Ümit DOĞAN ( Psikolojik Danışman- Site Yöneticisi )

Reklam ve İletişim İçin ; Ümit DOĞAN Site Yönetimi E-Mail : [email protected]

Sitemize Yazılarıyla Destek Veren Uzmanlar

sinemolcSinem Olcay : Gelişim Uzmanı Psikolog Sinem Olcay

İstanbul Parenting Class

Zeytinoğlu Cad. Arzu 1 Apt. No:2 Diare:27 Etiler/İstanbul

Tel: 212 351 90 01 www.istanbulparentingclass.com

sevilgumUzman Pedagog Sevil Yavuz :

Çocuk & Ergen Psikologu

Milliyet com.tr Yazarı

Aile ve Çift Terapisti, Oyun Terapisti

Beykent Üniversitesi Öğretim Görevlisi

Parenting Skills & Counseling Center

www.pedagogsevilyavuz.com

Adres: Bizim Evler 3 Sitesi Ispartakule-Bahçeşehir

Gsm: 0545 788 81 52

Tel: 0212 450 00 42

esrasavEsra Savaş Kaplan ( Uzman Psikolog & Psikoonkolog ) :

Psikoloji lisans eğitimini Koç Üniversitesinde aldıktan sonra Çapa Tıp Fakültesinde uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. Psikoterapist sertifikalarını İngilterede CBT London, Türkiyede CBT İstanbul ve Bilişsel Davranışçı Terapiler Derneğinden almıştır.
Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları, Çocuk Esirgeme Kurumu (SHÇEK) Anne-Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) ve Amerikan Hastanesinde ergen ve yetişkinlerle duygudurum bozukluğu, klinik çalışma ve araştırmalar yürütmüştür.

Çeşitli özel anaokullarında ve rehabilitasyon merkezinde 3 yıl olmak üzere psikolog olarak görev almıştır. Anne baba okulu programıyla ailelere eğitim ve seminer hizmeti sundu.

Uzman olduktan sonra Çapa Tıp Fakültesi Onkoloji Enstitüsünde Psikoonkolog olarak kanser hastalarının bireysel, grup terapisi ve psikoeğitim grup programlarının yürütmüştür.

Uzman Psikolog Esra Savaş Kaplanın çalışma alanları; çocuk, ergen ve yetişkinlerle yaptığı çalışmalar bireysel ve grup psikoterapi, psikoeğitim grupları, anne baba eğitim okulu, 0-6 yaş çocuklar için gelişim takip programı,0-6 yaş psikogelişim okulu, psikolojik test, zeka belirleme testi gibi alanları kapsamaktadır. Şu anda Uzman Psikolog, Psikoterapist olarak Ya-Pa Çocuk Klubü, Corner Sağlık Merkezi ve DAPE Danışmanlık&Psikoeğitim Enstitüsünde çalışmalarına devam etmektedir.

Soru ,Görüş ve Önerilerinizi Bize İletebilirsiniz :